Młynek do kawy Zobacz większe

Włoska kawiarka na 4 espresso

42,00 zł Brutto

Włoska kawiarka

Nowy produkt

Aromatyczna kawa w 5 minut!

Więcej szczegółów


Masz ochotę na pyszne esspreso w domowym zaciszu? Możesz je przygotować przy pomocy klasycznej kawiarki. Kawiarka nie jest drogim urządzeniem, a kawa z niej otrzymana jest porównywalna do tej z ekspresu. 

Każda kawiarka składa się z 3 części - dolnego zbiornika na wodę, lejka z sitkiem na zieloną kawę oraz górnego zbiornika na gorąca kawę.

Przygotowanie kawy w kawiarce jest bardzo proste. Polega na wlaniu do dolnego zbiornika wody. następnie na nim umieszcamy lejek z sitkiem do krórego wsypujemy zmieloną kawę. Kawiarkę stawiamy na kuchence i czekamy aż pyszna kawa pojawi się w kawiarce.
Czas przygotowania kawy to ok. 5 min.



Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23%. Jeżeli potrzebujesz faktury, zaznacz taką opcję w formularzu płatności.Jeżeli potrzebujesz faktury proforma, aby dokonać przedpłaty, napisz do nas: kontakt@buenacafe.pl

W naszym sklepie możesz kupować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00. Wtedy też możesz nas odwiedzić albo skontaktować się z nami telefonicznie. Na maile odpowiadamy niezwłocznie.


Opinia baristy Buena Cafe:

"Poranna kawa to rewelacyjny początek dnia. Nie uzależniaj swojego samopoczuciaod swojej ulubionej kawiarni. Naucz się przygotowywać doskonałą kawę w domowej kawiarce. To na prawdę bardzo proste!"

Krystian Stańczyk – barista Buena Cafe

                                       

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Włoska kawiarka na 4 espresso

Włoska kawiarka na 4 espresso

Aromatyczna kawa w 5 minut!

15 innych produktów w tej samej kategorii: