Młynek do kawy Zobacz większe

Zaparzacz do kawy 600ml

23,00 zł Brutto

Zaparzacz do kawy

Nowy produkt

Pyszna kawa gotowa w 4 minuty!

Więcej szczegółów

Jednym ze sposobów parzenia aromatycznej kawy jest wykorzystanie French Pressu. Pierwsze urządzenia o takiej metodzie działania zostały stworzone we Francji, stąd pochodzi właśnie nazwa. French Press to proste i bardzo wygodne w użyciu szklane naczynie ze stalową prasą z sitkiem pozwalającą na oddzielenie zaparzanych fusów od naparu. 

Tak przygotowania kawa jest wyjątkowo aromatyczna, a w konsystencji najbardziej przypomina tradycyjnie zalewaną wrzątkiem kawę.  Body takiej kawy jest zdecydowanie wyższe niż przygotowanej metodą tradycyjną . Dzięki temu smak jest bardziej pełny i wyrazisty.

Użycie French Press-u to świetny pomysł na szybkie i proste przygotowanie porannej kawy,
Posiadamy zaparzacze do kawy z różnym wzorem - ziarnami kawy lub poziomymi pasami. Zaparzacze wysyłane są losowo, chyba że w komentarzu do zamówienia zaznaczysz, że zależy Ci na konkretnym wzorze.Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23%. Jeżeli potrzebujesz faktury, zaznacz taką opcję w formularzu płatności.Jeżeli potrzebujesz faktury proforma, aby dokonać przedpłaty, napisz do nas: kontakt@buenacafe.pl
  
W naszym sklepie możesz kupować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00. Wtedy też możesz nas odwiedzić albo skontaktować się z nami telefonicznie. Na maile odpowiadamy niezwłocznie.


Opinia baristy Buena Cafe:
"Wsypujemy kawę do dzbanka, w zależności od upodobań, ale zazwyczaj jest to czubata łyżeczka kawy na 125 ml. Ziarna powinny być dość grubo zmielone, żeby drobinki kawy nie przedostały się do naparu. Zalewamy kawę gorącą wodą, mieszamy, czekamy 4 minuty, po czym zakładamy pokrywkę z tłoczkiem i powoli dociskamy fusy do dna. Kawa jest gotowa do picia."

Krystian Stańczyk – barista Buena Cafe

                                       

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Zaparzacz do kawy 600ml

Zaparzacz do kawy 600ml

Pyszna kawa gotowa w 4 minuty!

15 innych produktów w tej samej kategorii: