WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy:

Ziarno kawy

właścicieli i managerów kawiarni, hoteli oraz wszystkich lokali gastronomicznych, w których podaje się kawę

Nasza oferta obejmuje bogaty asortyment kaw 100% Arabika, pochodzących z najlepszych, cenionych plantacji oraz wyjątkowych kompozycji kawowych, tworzonych na bazie najlepszych kaw z całego świata. Oferujemy kawy z najdalszych zakątków świata - Ameryki Środkowej, Azji i Afryki. Na specjalne zamówienie tworzymy autorskie mieszanki kawowe.

Ziarno kawy

firmy, biura oraz instytucje

Picie kawy to codzienny rytuał w każdej firmie czy biurze. Warto zadbać, aby pracownicy mogli korzystać i cieszyć się smakiem najwyższej jakości kawy.

Ziarno kawy

sklepy i hurtownie

Klienci poszukują produktów, które pozwolą im uszczknąć odrobinę luksusu w rozsądnej cenie. Kawa wypalana w naszej palarni zachwyca kawoszy nie tylko świeżością, wyrazistym smakiem i intensywnym aromatem, ale pokazuje jak "Smakuje świat".

Z naszej strony gwarantujemy Państwu:

  • świeżo paloną kawę najwyższej jakości
  • profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta
  • elastyczność w przygotowywaniu oferty
  • profesjonalne doradztwo
  • terminowe dostawy
  • atrakcyjne rabaty

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

Grzegorz Talik

+48 570-748-787

oraz pod adresem mailowym:

talik@buenacafe.pl


Nasz dział handlowy z chęcią odpowie na każde Państwa pytanie, przedstawiciel spotka się, doradzi i przygotuje specjalnie dla Państwa korzystną ofertę.

Zapraszamy!