Peru GR1 Zobacz większe

Peru GR1

30,00 zł Brutto

Nowy produkt

Arabika o słodkawym aromacie, idealnie komponującym się z posmakiem porzeczki.

Profil sensoryczny:

Moc/Intensywność:
Kwaskowatość:
Aromat:ziarno4_1.png
Body/Konsystencja:
Stopień palenia:ziarno3_1.png

Więcej szczegółów

  • ziarnista
  • mielona
  • 250g
  • 500g
  • 1kg

Moc kawySłaba
Intensywność aromatuŚrednia
Kwaskowatość smakuNiska

W każdej filiżance kawy Peru GR 1 wyczuwalny jest słodkawo-owocowy aromat z posmakiem porzeczek, co perfekcyjnie komponuje się z lekką słodyczą, którą zawiera ta Arabika.

Specyfikacja:

•100% Arabika;
•pochodzenie: Peru;
•sposób obróbki: washed, 
•na opakowaniu znajduje się informacja nt.palenia ziarna;
•ziarna palone są pod okiem doświadczonego Master Roastera;
•technologia wypalania ziaren zape wnia powtarzalność oraz pełną kontrolę nad profilem palenia;
•hermetyczne opakowanie, wyposażone w zawór gwarantuje świeżość ziaren


Produkcja kawy w Peru obecnie stanowi 60% eksportu, a Peru, po Brazylii i Kolumbii jest najbardziej znanym eksporterem kawy na świecie. Peruwiańskie kawy uprawiane są bardzo wysoko w Andach na małych rodzinnych plantacjach. Sposób uprawy w zacienionych miejscach, na dużych wysokościach daje możliwość wytworzenie gęstszego i bardziej złożonego w smaku ziarna, dzięki powolnemu procesowi dojrzewania. Sprawia to, że aromat i smak tej kawy jest niesamowicie pełny i wyrazisty. 

Peru GR1 to najwyższej jakości 100% Arabica - kawa o pełnym smaku i aromacie. Skrót GR1 w nazwie oznacza najlepszą jakość ziarna. Jest łagodna i delikatna, ponieważ zawiera obniżoną zawartość kofeiny. W smaku można ją określić jako słodkawo-owocową z posmakiem porzeczek.Peru GR 1 cieszy się dużą popularnością wśród kawoszy i jest mianowana jedną z najlepszych kaw świata. 

Kawa nadaje się do przygotowania zarówno w ekspresach, kawiarkach jak i do zaparzenia w filiżance.Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT 23%. Jeżeli potrzebujesz faktury, zaznacz taką opcję w formularzu płatności. Jeżeli potrzebujesz faktury proforma, aby dokonać przedpłaty, napisz do nas: kontakt@buenacafe.pl

W naszym sklepie możesz kupować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00. Wtedy też możesz nas odwiedzić albo skontaktować się z nami telefonicznie. Na maile odpowiadamy niezwłocznie.Opinia baristy Buena Cafe:

"Peru GR 1 ujmuje mnie nie tylko delikatnością, jaką czuję pijąc tę kawę, ale też pełnym smakiem i aromatem z nutami porzeczek. Ma niewysoką ilość kofeiny, co pozwala wypić wiele filiżanek każdego dnia. Idealna dla osób, dla których kawa jest esencją smaku, a nie tylko dawką energii."

                                            Krystian Stańczyk – barista BuenaCafe

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Write a review

Peru GR1

Peru GR1

Arabika o słodkawym aromacie, idealnie komponującym się z posmakiem porzeczki.

Profil sensoryczny:

Moc/Intensywność:
Kwaskowatość:
Aromat:ziarno4_1.png
Body/Konsystencja:
Stopień palenia:ziarno3_1.png

10 innych produktów w tej samej kategorii: